CIĄŻOWE SUPLEMENTY, czyli co stosować, aby nasz maluszek rozwijał się prawidłowo.

Ból barku.
Zespół bolesnego barku
23 sierpnia 2016
Pilates
30 sierpnia 2016

images (2)

Jest już potwierdzone przez naukowców, że odpowiednia ilość składników odżywczych w diecie przyszłej mamy ma istotny i długofalowy wpływ na zdrowie jej dziecka.
Należy zwrócić jednak uwagę na to, kto jest producentem preparatów, jaki jest skład odżywczy, gdzie są produkowane i z czego.
Dzięki temu,że firma Forever Living Products jest od 30 lat na światowym rynku mogę w 100 procentach polecić następującą suplementację przyszłym mamom:
-Miąższ Aloesowy zaleca się od 90-180 g dziennie (do 60g przed każdym posiłkiem). Jest to ważny składnik, który regeneruje komórki, nadaje energii, poprawia trawienie i pracy jelit, odżywia matkę i dziecko, nawilża skórę i oczyszcza ją z niechcianych składników.
-Odżywczy koktajl białkowo-witaminowy ( np. Lite Ultra Forever). Zastępuje on 1 posiłek i należy pić go z mlekiem, najlepiej sojowym. Zawiera on multiwitaminy, multiminerały, białka roślinne,aminokwasy i przede wszystkim błonnik.
-Multiminerały (np. Nature-min Forever Living Products). Zaleca się 6tabletek dziennie ( 2 do każdego posiłku). Są one niezbędne do prawidłowej budowy i funkcjonowania organizmu matki i dziecka. Zapobiega też początkowym nudnością, uzupełniając utracane minerały oraz powstawaniu rozstępów skórnych.
-Pyłek pszczeli oraz Lucerna, najlepiej spożywać 3 tabletki, po 1 do każdego posiłku. Zawierają minerały, witaminy i przede wszystkim są przeciwzapalne i dodają energii.
Dodatkowo warto zażywać:
-Witaminę C, 2 tabletki dziennie. Jest ona silnym przeciwutleniaczem, wzmacnia układ immunologiczny, działa przeciwzapalnie i wspomaga wchłanianie się żelaza.
-Witaminę E, 2 kapsułki dziennie. Również jest silnym przeciwutleniaczem, pomaga zwalczać infekcje. Regeneruje i wzmacnia tkanki organizmu. Pobudza krążenie, zapobiega również opuchlizną np. nóg.
-Mleczko pszczele oraz żeń-szeń zapobiega powstawaniom skurczy, upławom w trakcie trwania ciąży oraz poronieniom jak i również zmianom osobowości po urodzeniu dziecka. Zapobiega depresji, a dodaje utraconej energii.

Zaleca się wyeliminowanie leków antyhistaminowych, zobojętniających kwasy, sztucznych słodzików, kawy, alkoholu i papierosów,które poprzez krew matki mogą niekorzystnie oddziaływać na dziecko.

Wybierajmy mądrze i świadomie!

tekst:Klaudia Bałys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *